Skup katalizatorów: Żnin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która trudni się skupowaniem dowolnych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Korporacja posiada także nowoczesne laboratorium, gdzie odzyskiwane są metale szlachetne.

Profesjonalny sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez klienta niedziałającym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niedziałające reaktory katalityczne w większych ilościach. Jeśli szukasz profesjonalnego skupu katalizatorów, zobacz, co prezentuje przedsiębiorstwo Katalizatory.pro. Zapłata za przyniesiony do skupu niedziałający katalizator dokonywana jest bezzwłocznie po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacamy gotówką lub przelewem, w zależności od życzenia Klienta. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia niesprawnych części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Prosimy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailowo.

Sprzedaż katalizatora do skupu to nie tylko metoda na zarobienie pieniędzy. To także przejaw troski o przyrodę. Powszechnie montowane w samochodach osobowych i innych pojazdach reaktory katalityczne zawierają kruszce (np. platynę, rod, pallad). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i być wykorzystane do innych zastosowań. Służą do tego innowacyjne maszyny m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe