Skup katalizatorów: Włocławek

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która trudni się skupowaniem niesprawnych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Firma posiada też świetnie wyposażone laboratorium, w którym odzyskiwane są metale szlachetne.

Innowacyjny sprzęt umożliwia precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez Ciebie niedziałającym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niedziałające reaktory katalityczne w większych ilościach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, sprawdź, co przedstawia przedsiębiorstwo Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za przyniesiony do punktu zepsuty reaktor katalityczny dokonywana jest bezzwłocznie po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem, w zależności od życzenia Klienta. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia swoich części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Prosimy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailem.

Oddanie katalizatora do skupu to nie tylko metoda na zarobienie pieniędzy. To także oznaka troski o przyrodę. Powszechnie używane w samochodach osobowych i innych pojazdach reaktory katalityczne zawierają metale szlachetne (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i zostać wykorzystane do innych zastosowań. Służą do tego nowoczesne maszyny m.in. nowoczesna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe