Skup katalizatorów: Wąbrzeźno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która trudni się skupowaniem niepotrzebnych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Firma ma także świetnie wyposażone laboratorium, w którym odzyskiwane są metale szlachetne.

Specjalistyczny sprzęt pozwala na dokładny pomiar ich zawartości w przywiezionym przez klienta niepotrzebnym katalizatorze. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niesprawne katalizatory w większych ilościach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, sprawdź, co oferuje korporacja Katalizatory.pro. Zapłata za przyniesiony do punktu niedziałający reaktor katalityczny dokonywana jest natychmiastowo po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są w gotówce lub przelewem, w zależności od Twojego życzenia. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia swoich części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Trzeba to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailowo.

Sprzedaż katalizatora do punktu to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy. To także wyraz troski o środowisko naturalne. Powszechnie montowane w autach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (m.in. rod, pallad, platynę). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i zostać wykorzystane do innych celów. Służą do tego innowacyjne maszyny m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe