Skup katalizatorów: Tuchola

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która trudni się skupowaniem niesprawnych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo ma również profesjonalne laboratorium, gdzie odzyskiwane są metale szlachetne.

Profesjonalny sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w przywiezionym przez klienta niedziałającym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niepotrzebne reaktory katalityczne w większych partiach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zobacz, co prezentuje firma Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za oddany do skupu niedziałający reaktor katalityczny dokonywana jest od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są w gotówce lub przelewem, w zależności od Twojego życzenia. Jeśli nie masz możliwości oddania zepsutych części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Trzeba to wcześniej zgłosić w rozmowie przez telefon lub e-mailowo.

Oddanie katalizatora do punktu to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy. To także przejaw troski o środowisko naturalne. Powszechnie zakładane w autach osobowych i innych pojazdach reaktory katalityczne zawierają metale szlachetne (m.in. rod, platynę, pallad). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i zostać wykorzystane do innych zastosowań. Służą do tego innowacyjne maszyny m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe