Skup katalizatorów: Toruń

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która zajmuje się skupowaniem zużytych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Korporacja posiada też profesjonalne laboratorium, w którym odzyskiwane są metale szlachetne.

Specjalistyczny sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez Ciebie niedziałającym katalizatorze. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niedziałające reaktory katalityczne w większych partiach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zobacz, co ma do zaoferowania korporacja Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za oddany do punktu niedziałający katalizator odbywa się od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia zepsutych części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Trzeba to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailem.

Oddanie katalizatora do skupu to nie tylko metoda na zarobienie gotówki. To także wyraz troski o przyrodę. Powszechnie używane w samochodach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają kruszce (m.in. rod, platynę, pallad). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i zostać wykorzystane do innych celów. Służą do tego nowoczesne maszyny m.in. innowacyjna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe