Skup katalizatorów: Świecie

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która trudni się skupowaniem zużytych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo ma również świetnie wyposażone laboratorium, w którym odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Profesjonalny sprzęt umożliwia dokładny pomiar ich zawartości w przywiezionym przez Ciebie niedziałającym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro nawiązuje relacje handlowe z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi zepsute reaktory katalityczne w większych ilościach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zapoznaj się z tym, co przedstawia marka Katalizatory.pro. Wypłata należności za przyniesiony do skupu niesprawny reaktor katalityczny dokonywana jest natychmiastowo po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem, w zależności od życzenia Klienta. Jeśli nie masz możliwości oddania swoich części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailowo.

Oddanie katalizatora do punktu to nie tylko metoda na zarobienie pieniędzy. To także oznaka troski o przyrodę. Powszechnie zakładane w autach osobowych i innych pojazdach reaktory katalityczne zawierają kruszce (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i zostać przeznaczone do innych celów. Służą do tego nowoczesne maszyny m.in. nowoczesna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe