Skup katalizatorów: Solec Kujawski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która trudni się skupowaniem niesprawnych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Firma ma ponadto innowacyjne laboratorium, w którym odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Wyspecjalizowany sprzęt pozwala na dokładny pomiar ich zawartości w dostarczonym przez Ciebie niesprawnym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro nawiązuje relacje handlowe z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi zepsute reaktory katalityczne w większych partiach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, sprawdź, co przedstawia korporacja Katalizatory.pro. Wypłata należności za oddany do punktu zepsuty katalizator odbywa się od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacamy gotówką lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia niesprawnych części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailem.

Sprzedaż katalizatora do skupu to nie tylko metoda na zarobienie gotówki. To także oznaka troski o przyrodę. Powszechnie używane w autach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (np. platynę, rod, pallad). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i być wykorzystane do innych celów. Służą do tego profesjonalne sprzęty m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe