Skup katalizatorów: Rypin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która trudni się skupowaniem niedziałających katalizatorów metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo posiada również świetnie wyposażone laboratorium, w którym odzyskiwane są metale szlachetne.

Specjalistyczny sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w dostarczonym przez klienta niepotrzebnym katalizatorze. Katalizatory.pro nawiązuje relacje handlowe z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niedziałające katalizatory w większych partiach. Jeśli szukasz profesjonalnego skupu katalizatorów, sprawdź, co przedstawia przedsiębiorstwo Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za przyniesiony do skupu niesprawny reaktor katalityczny dokonywana jest natychmiastowo po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są gotówką lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia niesprawnych części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić w rozmowie przez telefon lub e-mailem.

Sprzedaż katalizatora do skupu to nie tylko sposób na zarobienie gotówki. To także przejaw troski o przyrodę. Powszechnie zakładane w autach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i zostać przeznaczone do innych celów. Służą do tego nowoczesne sprzęty m.in. innowacyjna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe