Skup katalizatorów: Nakło nad Notecią

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która trudni się skupowaniem zepsutych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo posiada ponadto profesjonalne laboratorium, w którym odzyskiwane są metale szlachetne.

Innowacyjny sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez klienta niepotrzebnym katalizatorze. Katalizatory.pro nawiązuje relacje handlowe z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niesprawne katalizatory w większych ilościach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zapoznaj się z tym, co prezentuje korporacja Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za oddany do punktu zepsuty katalizator następuje od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są gotówką lub przelewem, w zależności od Twojego życzenia. Jeśli nie masz możliwości dostarczenia niedziałających części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailowo.

Sprzedaż katalizatora do skupu to nie tylko metoda na zarobienie pieniędzy. To także wyraz troski o przyrodę. Powszechnie montowane w samochodach osobowych i innych pojazdach reaktory katalityczne zawierają metale szlachetne (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i zostać przeznaczone do innych celów. Służą do tego innowacyjne sprzęty m.in. innowacyjna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe