Skup katalizatorów: Mogilno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która trudni się skupowaniem dowolnych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Korporacja ma też profesjonalne laboratorium, w którym odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Innowacyjny sprzęt pozwala na dokładny pomiar ich zawartości w dostarczonym przez Ciebie zepsutym katalizatorze. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niesprawne reaktory katalityczne w większych partiach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, sprawdź, co oferuje firma Katalizatory.pro. Zapłata za przyniesiony do skupu niedziałający katalizator następuje od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są gotówką lub przelewem, w zależności od Twojego życzenia. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia zepsutych części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailem.

Sprzedaż katalizatora do skupu to nie tylko metoda na zarobienie gotówki. To także wyraz troski o przyrodę. Powszechnie montowane w autach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (m.in. rod, pallad, platynę). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i być wykorzystane do innych celów. Służą do tego profesjonalne urządzenia m.in. innowacyjna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe