Skup katalizatorów: Lipno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która zajmuje się skupowaniem zużytych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo ma także świetnie wyposażone laboratorium, w którym odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Innowacyjny sprzęt umożliwia precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez klienta niesprawnym katalizatorze. Katalizatory.pro nawiązuje relacje handlowe z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niedziałające reaktory katalityczne w większych ilościach. Jeśli szukasz profesjonalnego skupu katalizatorów, sprawdź, co oferuje marka Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za przyniesiony do punktu niepotrzebny katalizator odbywa się od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są w gotówce lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia swoich części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Prosimy to wcześniej zgłosić w rozmowie przez telefon lub e-mailowo.

Sprzedaż katalizatora do skupu to nie tylko metoda na zarobienie pieniędzy. To także oznaka troski o środowisko naturalne. Powszechnie używane w autach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (np. platynę, rod, pallad). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i być przeznaczone do innych celów. Służą do tego nowoczesne sprzęty m.in. nowoczesna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe