Skup katalizatorów: Koronowo

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która zajmuje się skupowaniem dowolnych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo ma również profesjonalne laboratorium, w którym odzyskiwane są metale szlachetne.

Specjalistyczny sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez klienta niepotrzebnym katalizatorze. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi zepsute katalizatory w większych ilościach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zobacz, co ma do zaoferowania korporacja Katalizatory.pro. Wypłata należności za przyniesiony do skupu niedziałający katalizator dokonywana jest bezzwłocznie po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są w gotówce lub przelewem, w zależności od życzenia Klienta. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia niedziałających części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailowo.

Oddanie katalizatora do skupu to nie tylko sposób na zarobienie gotówki. To także oznaka troski o przyrodę. Powszechnie używane w autach osobowych i innych pojazdach reaktory katalityczne zawierają kruszce (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i zostać przeznaczone do innych zastosowań. Służą do tego profesjonalne sprzęty m.in. nowoczesna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe