Skup katalizatorów: Inowrocław

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która zajmuje się skupowaniem zużytych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Firma ma ponadto świetnie wyposażone laboratorium, gdzie odzyskiwane są metale szlachetne.

Wyspecjalizowany sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez Ciebie niesprawnym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro nawiązuje relacje handlowe z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niesprawne reaktory katalityczne w większych ilościach. Jeśli szukasz profesjonalnego skupu katalizatorów, zobacz, co prezentuje przedsiębiorstwo Katalizatory.pro. Zapłata za przyniesiony do punktu niepotrzebny reaktor katalityczny odbywa się od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są gotówką lub przelewem, w zależności od życzenia Klienta. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia swoich części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Trzeba to wcześniej zgłosić w rozmowie przez telefon lub e-mailowo.

Oddanie katalizatora do punktu to nie tylko metoda na zarobienie gotówki. To także przejaw troski o środowisko naturalne. Powszechnie montowane w autach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają kruszce (m.in. rod, platynę, pallad). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i zostać przeznaczone do innych zastosowań. Służą do tego nowoczesne urządzenia m.in. nowoczesna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.



Skupujemy także katalizatory metalowe