Skup katalizatorów: Grudziądz

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która zajmuje się skupowaniem niedziałających reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Korporacja posiada również innowacyjne laboratorium, gdzie odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Specjalistyczny sprzęt umożliwia precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez klienta niesprawnym katalizatorze. Katalizatory.pro nawiązuje relacje handlowe z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niedziałające reaktory katalityczne w większych ilościach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zapoznaj się z tym, co przedstawia marka Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za oddany do skupu niedziałający reaktor katalityczny odbywa się natychmiastowo po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są w gotówce lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości oddania zepsutych części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailem.

Sprzedaż katalizatora do punktu to nie tylko metoda na zarobienie pieniędzy. To także przejaw troski o przyrodę. Powszechnie montowane w samochodach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (m.in. rod, pallad, platynę). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i być przeznaczone do innych zastosowań. Służą do tego innowacyjne urządzenia m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe