Skup katalizatorów: Golub-Dobrzyń

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która trudni się skupowaniem niepotrzebnych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Korporacja ma również świetnie wyposażone laboratorium, w którym odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Profesjonalny sprzęt umożliwia precyzyjny pomiar ich zawartości w dostarczonym przez klienta zepsutym katalizatorze. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niepotrzebne katalizatory w większych ilościach. Jeśli szukasz profesjonalnego skupu katalizatorów, zapoznaj się z tym, co oferuje przedsiębiorstwo Katalizatory.pro. Zapłata za przyniesiony do skupu niesprawny reaktor katalityczny odbywa się od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są gotówką lub przelewem, w zależności od Twojego życzenia. Jeśli nie masz możliwości oddania zepsutych części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Prosimy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailowo.

Sprzedaż katalizatora do punktu to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy. To także przejaw troski o przyrodę. Powszechnie zakładane w samochodach osobowych i innych pojazdach reaktory katalityczne zawierają metale szlachetne (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i być wykorzystane do innych celów. Służą do tego nowoczesne maszyny m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe