Skup katalizatorów: Ciechocinek

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która trudni się skupowaniem niepotrzebnych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo ma także nowoczesne laboratorium, w którym odzyskiwane są metale szlachetne.

Wyspecjalizowany sprzęt umożliwia dokładny pomiar ich zawartości w dostarczonym przez klienta niesprawnym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niepotrzebne reaktory katalityczne w większych ilościach. Jeśli szukasz profesjonalnego skupu katalizatorów, zobacz, co ma do zaoferowania firma Katalizatory.pro. Wypłata należności za przyniesiony do punktu zepsuty reaktor katalityczny następuje bezzwłocznie po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są w gotówce lub przelewem, w zależności od Twojego życzenia. Jeśli nie masz możliwości dostarczenia niesprawnych części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Trzeba to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailem.

Oddanie katalizatora do punktu to nie tylko sposób na zarobienie gotówki. To także oznaka troski o środowisko naturalne. Powszechnie montowane w autach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają kruszce (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły znów wrócić do obiegu i zostać przeznaczone do innych celów. Służą do tego profesjonalne maszyny m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe