Skup katalizatorów: Chełmża

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która trudni się skupowaniem niepotrzebnych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo posiada ponadto świetnie wyposażone laboratorium, gdzie odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Wyspecjalizowany sprzęt pozwala na dokładny pomiar ich zawartości w dostarczonym przez Ciebie niesprawnym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi zepsute katalizatory w większych ilościach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zapoznaj się z tym, co ma do zaoferowania firma Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za oddany do skupu niepotrzebny reaktor katalityczny odbywa się natychmiastowo po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości oddania swoich części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Prosimy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailowo.

Sprzedaż katalizatora do punktu to nie tylko sposób na zarobienie gotówki. To także oznaka troski o przyrodę. Powszechnie zakładane w samochodach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i być wykorzystane do innych celów. Służą do tego profesjonalne sprzęty m.in. nowoczesna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe