Skup katalizatorów: Chełmno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która trudni się skupowaniem niedziałających reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Firma ma też świetnie wyposażone laboratorium, gdzie odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Profesjonalny sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w dostarczonym przez Ciebie niesprawnym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niepotrzebne katalizatory w większych partiach. Jeśli szukasz profesjonalnego skupu katalizatorów, zobacz, co oferuje marka Katalizatory.pro. Wypłata należności za przyniesiony do punktu niepotrzebny katalizator odbywa się natychmiastowo po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacamy gotówką lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia niedziałających części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Prosimy to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailem.

Oddanie katalizatora do skupu to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy. To także wyraz troski o środowisko naturalne. Powszechnie używane w samochodach osobowych i innych pojazdach reaktory katalityczne zawierają metale szlachetne (m.in. rod, pallad, platynę). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i być przeznaczone do innych celów. Służą do tego profesjonalne urządzenia m.in. innowacyjna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe