Skup katalizatorów: Bydgoszcz

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która zajmuje się skupowaniem zepsutych katalizatorów metalowych i monolitycznych. Korporacja posiada też innowacyjne laboratorium, w którym odzyskiwane są metale szlachetne.

Profesjonalny sprzęt umożliwia precyzyjny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez Ciebie zepsutym reaktorze katalitycznym. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niepotrzebne reaktory katalityczne w większych ilościach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zapoznaj się z tym, co oferuje przedsiębiorstwo Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za oddany do punktu niesprawny katalizator odbywa się natychmiastowo po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości oddania swoich części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić w rozmowie przez telefon lub e-mailowo.

Sprzedaż katalizatora do skupu to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy. To także oznaka troski o przyrodę. Powszechnie zakładane w autach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (np. platynę, pallad, rod). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i być przeznaczone do innych celów. Służą do tego innowacyjne sprzęty m.in. nowoczesna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe