Skup katalizatorów: Brodnica

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to firma, która zajmuje się skupowaniem niepotrzebnych reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Firma posiada ponadto nowoczesne laboratorium, gdzie odzyskiwane są szlachetne kruszce.

Specjalistyczny sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar ich zawartości w przywiezionym przez klienta niesprawnym katalizatorze. Katalizatory.pro nawiązuje relacje handlowe z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi zepsute katalizatory w większych partiach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zapoznaj się z tym, co przedstawia marka Katalizatory.pro. Zapłata za oddany do punktu niedziałający katalizator dokonywana jest od razu po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są gotówką lub przelewem, w zależności od Twojego życzenia. Jeśli nie masz możliwości oddania niesprawnych części do skupu, reaktory katalityczne mogą być odebrane ze wskazanej lokalizacji przez pracowników firmy. Trzeba to wcześniej zgłosić telefonicznie lub e-mailowo.

Oddanie katalizatora do punktu to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy. To także wyraz troski o środowisko naturalne. Powszechnie używane w samochodach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają kruszce (m.in. rod, platynę, pallad). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i zostać przeznaczone do innych zastosowań. Służą do tego profesjonalne urządzenia m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe