Skup katalizatorów: Aleksandrów Kujawski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to korporacja, która zajmuje się skupowaniem niedziałających reaktorów katalitycznych metalowych i monolitycznych. Przedsiębiorstwo posiada także profesjonalne laboratorium, gdzie odzyskiwane są metale szlachetne.

Profesjonalny sprzęt umożliwia dokładny pomiar ich zawartości w odsprzedanym przez Ciebie niesprawnym katalizatorze. Katalizatory.pro współpracuje z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, dostarczającymi niesprawne katalizatory w większych partiach. Jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu katalizatorów, zobacz, co oferuje marka Katalizatory.pro. Uregulowanie należności za oddany do skupu niesprawny katalizator następuje natychmiastowo po zawarciu transakcji. Pieniądze wypłacane są gotówką lub przelewem, w zależności od preferencji. Jeśli nie masz możliwości przywiezienia niesprawnych części do skupu, katalizatory mogą być odebrane ze wskazanego miejsca przez pracowników firmy. Należy to wcześniej zgłosić w rozmowie przez telefon lub e-mailem.

Oddanie katalizatora do skupu to nie tylko metoda na zarobienie pieniędzy. To także przejaw troski o środowisko naturalne. Powszechnie zakładane w samochodach osobowych i innych pojazdach katalizatory zawierają metale szlachetne (m.in. rod, pallad, platynę). W Katalizatory.pro są one odzyskiwane, by mogły jeszcze raz wrócić do obiegu i być przeznaczone do innych celów. Służą do tego nowoczesne maszyny m.in. specjalna kruszarka, młynek do monolitu Retsch, mieszalnik Hexagon Alphie.Skupujemy także katalizatory metalowe